1 / 5
ELEKTRICEN APARAT ZA ZAVARUVANJE MIGATRONIC 250 A
400 €
30.05.2023 06:34

Куманово / Куманово

ELEKTRICEN APARAT ZA ZAVARUVANJE OD TOP BREND MIGATRONIC 250 PROFI AGREGAT SO PROPELER ZA LADENJE VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE PROBA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

d.s 68
Потврден огласувач
070709731 - 071311483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам