1 / 4
DVA MODEMI MOTOROLA
700 МКД
01.08.2021 13:28

Аеродром / Скопје

Koristeni 1god
Cena za dvata 1000den
So eden adapter
076 24 12 99
076 24 12 99

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Oglasi Skopje
Потврден огласувач
075727170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам