1 / 7
Дрвени лустери
По Договор
17.02.2023 13:20

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Дрвени лустери изработени во индустриски стил , избор на повеке модели или изработка по ваша желба 071266390

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
071266390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам