1 / 2
Mesto vo S. BRATINDOL
2 €
Денес 20:38

Битола / Битола

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL
mozna e zamena so avtomobil inf na tel
077-69-99-69

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Пеце
Потврден огласувач
077699969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам