1 / 2
Дизајнерски столици
49 €
12.01.2021 16:47

Карпош / Скопје

Еко кожа - метал
2 бројки
Цената е по бројка

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Д.
Потврден огласувач
078351711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам