1 / 2
Stega za klarinet, metalna Oleg Olegature
6.000 МКД
28.06.2022 12:43

Битола / Битола

Stegata e skroz nova i neupeotrebuvana, kupena vo Amerika, americki brend Oleg (korporacija na Rico).
Ima odlicni performansi, sirok ton, legato, lesno stakato itn.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070597351
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам