1 / 4
LIVADA
2 €
29.01.2023 14:03

Битола / Битола

Квадратура:

15500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata kuka pod seloto
Inf.na tel-077-69-99-69

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Пеце
Потврден огласувач
077699969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам