1 / 7
Volvo S60
10.000 €
05.02.2022 22:20

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Volvo

Модел:

S60

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volvo S60 2.0 D3
163ks
Oprema:
Radio CD/AUX/USB
Bluetooth
Tempomat
Board computer
Komandi na volan
Senzori za parking
Senzori za dozd
Avtomatska dvozonska klima
Greaci na sedista
Avtomatsko sobiranje na retrovizori
Aktivni svetla(se dvizat vo krivina)
Alu bandazi 16’’
Prva registracija kraj na 2011
Registrirana do Januari 2022
Napraven servis kaisi maslo filtri vodna pumpa zategaci
Bez dopolnitelni vlozuvanja


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Riste Panajotu
Потврден огласувач
070410605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам