1 / 5
Тросед, двосед, фотеља
6.000 МКД
Цената не е фиксна
26.03.2023 21:47

Прилеп / Прилеп

тросед, двосед и фотеља.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Коста
Потврден огласувач
075691017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам