1 / 12
Canam Maverick X3 RS-Turbo 200 ps
40.000 €
16.06.2022 23:48

Гостивар / Гостивар

Марка:

Can Am

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2019

Модел:

Maverick x3-RS Turbo

Can-Am Maverick -Turbo-2019g
x3 RS 4x4
1000 kubika-Turbo
200-ps konja
Avtomatik-4x4
2019 godina
Mk dokumenti-Plateni Site Davacki
2600 km pominato
2 kluca
Extra polu vrati
Extra prozori
Extra plasticen krov
Extra zavesi prozori
Extra predno Staklo
Extra halogenki-na krov- i napred-Svetla
4 vrati golemiot Model
Extra preden Motor So Sajlla za vlecenje
Cena Po Dogovor-
Ako ne se Razbirate u Vakvi Motori ne Se javuvajte-Fala
070888882-ChakiYamaha
Atv
Suzuki
Kawasaki
Honda
Harley davidson
Indian
Polaris
Can-am maverick x3 rs 4x4

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Chucky
Потврден огласувач
070888882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам