1 / 3
1.4
По Договор
27.11.2021 12:27

Кичево

Марка:

Skoda

Модел:

Fabia

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Itno se prodava zaradi zaminuvanje vo stranstvo
078/321-396 mile

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
078321392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам