1 / 5
Mercedes C200
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 10:11

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes C200 CDI
Registriran
Novi zimski gumi
Motor raboti kako sat
Mozit zamena ponudete

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
071359654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам