1 / 7
MAKITA Bormashina Meshalka
130 €
25.12.2022 16:15

Битола / Битола

Makita orginal Bormashina Meshalka so preostanati ushte okollu 2 god garancija NOVI profesionalni 130 € od parce ili 250 € dvete parcinja...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Majstori za KAMEN i PLOCKI
Majstori za Kamen BITOLA
Потврден огласувач
+38975393939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам