1 / 2
МЕД ливадски , чист природен
700 МКД
Цената е фиксна
29.06.2022 14:25

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАВАМЕ чист природен ливадски мед
Пчеларникот е на чисто еколошко место под планината КЛЕПА .
КОНТАКТ 078-300-612 Валентина

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

ВАЛЕНТИНА
Потврден огласувач
078300612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам