1 / 4
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2
По Договор
30.10.2022 09:44

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

1402 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ НА ГОСТИВАР,
За повеќе инфо : 070-510-021

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

VW
Потврден огласувач
072545895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам