1 / 3
Se prodavat umetnicki sliki
7.500 МКД
Цената е фиксна
29.08.2021 17:08

Куманово / Куманово

Opis na slikite:
-"Dve nerazdeleni drugarki", 100x90cm, maslo na platno, 2020. Cena: 7500
-"Mrtva priroda 1", 70x80cm, akril na platno, 2018. Cena: 5000 den
-"Mrtva priroda 2", 60x80cm, akril na platno, 2018. Cena: 5000 den

Rabotam i so naracka.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Се продава од:

Dea Salihi
Потврден огласувач
071837171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам