1 / 1
Nudam casovi po Angliski , Informatika, Matematika
1 €
14.01.2021 19:56

Охрид / Охрид

Категорија:

Образование и наука

Пол :

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Zdravo na site
Da vi se pretstavam jas sumDiplomiran informaticar so 4 godini rabota vo IT sektor. Odlicno poznavam Matemarika , IT vestini i Angliski, pa nudam horarno casovi za site zainteresirani po bilo od koi od navedenive oblasti. ( spremam casovi za osnovno i sredno obrazovanie, za IT se napredni kursevite ) Poradi situacijata rabotata ke se odviva online. se Sto vi treba e komjuter i dobra interenet konekcija.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075204202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам