1 / 6
Novi cizmi nad koleno
1.500 МКД
29.01.2023 09:54

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

39

Боја:

Темно сива

Temni siva boja,sosema novi cizmi
Imaat dva nadolzni patenti,edniot ukrasen id drugata strana funkcionalen
Nelizgacka guma
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам