1 / 4
Fender Frontman 10g
3.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2021 22:29

Аеродром / Скопје

Se prodava originalno fender pojacalo so dva kanala dirty I clean.Odlicno socuvano svirano vo domasni uslovi.so kutija.Kako Novo bez grebnatinka.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава / Можна е замена од:

vasil
Потврден огласувач
077527063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам