1 / 12
Apartmani Riki
15 €
30.11.2022 23:36

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Pitu guli

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolagaat so sopstvena kujna,kupatilo i balkon.
Celosno opremeni vo mirna naselba ,vednas kaj ucilisteto Hristo .Uzunov.Se naoga na 10 min pe.ski od Ohridskata carsija.Za dvajca plav apartman 15evr.za 3 lica kajsia apartman 20evr. MINIMUM ZA DVE NOKEVANJA PA NATAKA.Dropped pin
Near Pitu Guli 134-138, Ohrid

https://goo.gl/maps/DyTRQ9Gd6GBvPZTX6

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

beti
Потврден огласувач
075439978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам