1 / 7
Skijanje
1 €
15.01.2021 17:49

Тетово / Тетово

Prodavam skii i oprema za skijanje
Skiielan flow8.2 2017(+stolbovi)-5.000den
Cizmi rossignol alias70 2019 sensor technology(28.5-44eu)-12.000den
Kaciga elan trex(xl-xxl+naocari)-7.000den
076-242-333

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Lavdrim
Потврден огласувач
076242333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам