1 / 2
Unior nareznica za metalni cevki
70 €
Цената не е фиксна
17.09.2022 11:28

Ресен

Izraboteni max 10 vintovi nova Unior kuoena pred 30 godini vrven kvalitet.mozna e zamena za bateriski alat.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Zoran Gorgioski
Потврден огласувач
072206755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам