1 / 6
ALPINA cevli za skijanje
2.500 МКД
Цената е фиксна
11.02.2022 20:32

Битола / Битола

Alpina чевли за скијање, купени од Пеко, во одлична состојба, некористени. БР ЕУ 8

070-207-255

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам