1 / 4
Се продава ПЛАЦ во БЕРОВО ( Веднаш до езеро )
60 €
Цената не е фиксна
15.01.2021 20:00

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Берово, плацот се наоѓа на самото езеро.
Плацот е погоден за изградба на угостителски објект ( Хотел, Одмаралиште, Ресторан итн ).
Плацот располага со сите важечки документи, исто така има нов направен пат кој води до самиот имот. САМО ЗА СЕРИОЗНИ КУПУВАЧИ плацот изнесва 282.000€ има простор за договор, повеќе информации на тел : 070-390-227 070-390-227 070-390-227 070-390-227 070-390-227 070-390-227

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Milutko
Потврден огласувач
070611610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам