1 / 1
Odelo za skijanje
1.500 МКД
27.12.2021 14:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на облека:

Останато

Големина:

134

Боја:

Црвена

Se prodavaat novi, 1500 od komplet !!!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070269978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам