1 / 3
Камери
230 €
08.04.2021 21:02

Куманово / Куманово

Се продаваат 7 внатрешни и 1 надворешна камера со ресивер кој има 1 тб меморија и напајање за камерите.
Модел на камерите е HIKVISION и не се продаваат оделно!!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Bisera
Потврден огласувач
071 934 717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам