1 / 12
Stan vo Gevgelija
33.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 03:10

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3,5

Квадратура:

83 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Vlado kanteandziev

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo Gevgelija na 5 ti kat (krovot promenet pred 10 godini kompetno nov)
Stanot poseduva golema dnevna so trpezarija spana ,detska soba kako i dve kupatila.
Za site podetalni informacii na tel 078442933 Nikola

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам