1 / 1
Kada 160*70
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 20:41

Штип / Штип

Akrilna ( Plasticna ) kada
Dimenzii
Dolzina 160cm
Sirina 70cm
Visina 50-60cm ( visinata se steluva po potreba na nogarkite )
Malku koristena bez ostetuvanja po nea i so komplet creva za odvod

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава / Можна е замена од:

Peugeott
Потврден огласувач
070443488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам