1 / 1
Ново парче мебел
1 €
28.05.2022 10:27

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава ново парче мебел кое одлично би се вклопило во вашиот дом. Има 2 вратички и 2 фиоки. За повеќе информации можете да ме контактирате на 076235500/075207660

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

љупчо
Потврден огласувач
076235500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам