1 / 6
Prodavam konduri za skijanje SALOMON
3.500 МКД
04.05.2022 09:58

Аеродром / Скопје

Продавам кондури за скијање SOLOMON 24.0 38.
Во одлична состојба, купени нови!
Цена 3500 ден

Тел. 070 245 451

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070245451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам