ПРОДАВАМ КИНЕСКИ ВЛЕЗНИ БЛИНДЕР ВРАТИ
199 €
17.01.2021 11:30

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАВАМ КИНЕСКИ ВЛЕЗНИ БЛИНДЕР ВРАТИ
На Големо и На Мало.
Кафеава Дрво боја.
Можна компензациа за Возило или Стан.
Со и Без монтажа.
Гаранциа Една Година.
075 205 005
075 205 105

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Се продава / Можна е замена од:

Дејан
Потврден огласувач
075205005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам