1 / 2
Niva zemjiste mesto poeshevski slogovi
3 €
26.09.2022 11:41

Битола / Битола

Квадратура:

9000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

nivata e cista obrabotliva zemja i ima okolu 9000m3
za poveke info 075531661
nivata se naoga na 300 metri od bazata mavrovo mesto poeshevski slogovi

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Almir
Потврден огласувач
075531661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам