1 / 6
Nova kukja vo izgradba
По Договор
20.04.2022 07:00

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

5

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2011

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Goce Delcev bb

Se prodava nova kukja vo izgradba vo naselba Rudina
Na 3 minuti do Meckuevska kukja Puze peski
Kukjata e legalizirana, ima prikluceno struja, voda i kanalizacija I e izmackana.
Na 5 minuti do centarot na gradot peski odenje
Kukjata e pravena za svoja dusa i e gradena mnogu kvalitetno !
Ima materijal za da se digne i da se pokrie
Zvoni na ovaj broj 079281010 Liljana

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Liljana
Потврден огласувач
079281010/ 032 441 636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам