1 / 2
Reno laguna
1.000 €
09.08.2022 13:43

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Gumi zimski 70%

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ilija jovanov
Потврден огласувач
076454505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам