1 / 8
AKVARIUM LUKSUZNI PO MERKA
100 €
13.08.2022 22:04

Штип / Штип

Aluminiumski akvariumi
naj golema sigurnost i rok
So odlicno efekasni nadvoresni
Filtri.
Duplo dno .drzaci .lajsni .amortizer za potres.
Svetlo na slaba struja (da ne e opasno)
Samo odrzlivi masinka gi hrane ribite.
Golemina do 400 L.
I ribi. Za akvarium

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
079332337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам