1 / 12
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ОХРИД 400м2 ВО ЧАРШИА
По Договор
16.09.2022 17:34

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Спрат:

1

Греење:

Централно

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ОХРИД 400м2 ВО ЧАРШИА
НАМЕНАТО ЗА:
КАЗИНО

СПОРТСКО ОБЛОЖИВАЛНИЦИ
ФИЛИАЛА НА БАНКА
РЕСТОРАНТ
И ЗА МНОГУ ДРУГИ НАМЕНИ
ОБЈЕКТОТ ПОСЕДУВА ДВА ВЛЕЗА ОД КАЈ ЧАРШИЈАТА И ОД КАЈ КАЛЕТО.

ЗА ПО ДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ НА:
INFO TEL
075410036
076208838

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Deloven prostor
Потврден огласувач
075410036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам