1 / 1
Se prodavaat Jambolii Јамболија Jambol Jambolija
55 €
07.04.2022 11:19

Охрид / Охрид

Се продаваат две јамболии 100% чиста волна Бела и Портокалова, 55e по парче.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Pro
Потврден огласувач
070261123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам