1 / 11
Stan vo Gevgelija
39.000 €
47.500 €
29.06.2022 12:32

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3,5

Квадратура:

105 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ilindenska

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo Gevgelija so povrsina od 105 m2 kompletno namesten so mnogu ubav raspored za site podetalni informacii na tel.078442933 Nikola

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам