1 / 11
Тегови за вежбање
По Договор
300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 20:09

Охрид / Охрид

Се продаваат елан плочи за кревање тежина - професионални со две шипка. Вкупна тежина 77.5 кг. ( 2х1.25,2х2.5,2х5,2х7.5,2х10,2х12,5) Олимписка права шипка 1.5м од 10 кг и една бучица од 17кг. Тел. +15158670908 ( вибер порака)070352685 преку вибер и ел. пошта. (dz_dzajko@yahoo.com)Дајте понуда....

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Се продава од:

Охрид
ул.Наум охридски бб
Потврден огласувач
070 352 685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам