1 / 1
Motor za Avtobus
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2021 10:48

Гевгелија / Гевгелија

Motor i za Mercedes 28 - Tip 422 OM
Model Tip 422 OM -avtobus
Menjac so retarder i bez retarder
Ladnjak za avtobus - Tip 422 OM
Perka za ladnjak kompletna
Vebasto
Alternator
Puz komplet
Kazan za ladilnik
Kompresor za klima
prednica komplet za Tip 422 OM

Se e vo dobra sostojba , povolno

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Miki Trajkov
Потврден огласувач
078360760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам