Se izdava dukjan/deloven prostor
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2021 16:22

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

150 m²

Греење:

Друго

Se izdava dukjan/deloven prostor
Ul.Goce Delchev br.92 Kichevo

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Slave
Потврден огласувач
070223841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам