1 / 4
Lifan traveller
700 €
03.09.2021 16:39

Велес / Велес

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

Lifan traveller

Lifan traveller 125cc 2017 god ima pominato 5000km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
076236809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам