1 / 12
akcija akcija adidas patiki 1290 den
1.190 МКД
22.05.2022 12:07

Валандово

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Црна

se prodava adidas ,naik patiki broevi od 36 do 47 broj dostava po kargo za malo golemo vrsime zamena niz cela makedonija za informacija moze i na meil ili viber

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

dusko
Потврден огласувач
072242805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам