1 / 7
Polski ranci EVERHILL / ranec
700 МКД
Цената е фиксна
05.03.2021 19:26

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi ranci Everhill koj se univerzalni i prostorni, ne zafakaat mnogu mesto bidejki se pakuvaat vo mini prenosno tasnice a se pogodni za kampuvanje, planinarenje, sportski aktivnosti, velosipedizam i slicno, rancite se vodootporni
Cena:700 den fiksna
Kolicinite se ograniceni, ostanati, crveni, teget i zeleni

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

Oglasuvach
Потврден огласувач
078408365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам