1 / 10
cizmi
1.000 МКД
Цената е фиксна
05.02.2023 09:29

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Црна

zenski cizmi
vrsta na vgraden materijal:
prirodna koza
prirodna koza
guma
pogodni za site vremenski uslovi
nacin na odrzuvanje
krema
NAPOMENA : SAMO 5 PATI OBLECENI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070477315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам