1 / 6
Steinhart Ocean 39 BLACK Ceramic
450 €
Цената е фиксна
30.04.2022 19:50

Велес / Велес

Steinhart Ocean 39 BLACK Ceramic

Модел SKU: 103-0981
Механизам: ETA 2824-2 со 25 рубини
Рамно сафирно стакло со антирефлексен слој и сафирен инсерт на ротирачкиот прстен
Водоотпорност: 300m (30ATM)
Super Luminova BGW9 илуминација на сказалките и индексите
Круница на навој
Димензии 39х47х13 мм
Големина на ремче 20мм

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

Ziko
Потврден огласувач
075787801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам