1 / 6
Stabilen cirkular
10.000 МКД
Цената е фиксна
26.01.2023 13:39

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Nov 1800 wati stabilen cirkular 255 mm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам