Se prodava stara kujka so pomosen nov del vo centarot
7.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.09.2021 13:50

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

3,5

Квадратура:

40 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1966

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Koco Racin 31a Sv.Nikole

Se prodava stara kujka so pomosen nov del plus podrum vo centarot na gradot
Inf 078 250 238 Verica

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

jovance
Потврден огласувач
078313430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам