1 / 4
Машки ски панталони
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2021 19:32

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Пантолони

Големина:

146

Боја:

Темно сина

Детски машки панталони за скијање вел. 128см и 152см

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Sunchica
Потврден огласувач
072205642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам