1 / 2
Детски ракавици за скијање
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2021 19:34

Карпош / Скопје

Машки и женски ракавици за скијање вел. М и Ѕ и детски за 10-12год.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Останато

Се продава од:

Sunchica
Потврден огласувач
072205642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам